Прапор суспільно-політичного руху НПНСУ

Народна платформа національного становлення України 

НПНСУ

суспільно-політичний рух


СПРАВЕДЛИВІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЧЕСНІСТЬ

Наша країна потопає у війні! 

Чорні крила московського жаху накрили нашу Державу. Смутком і болем окутані наші серця. Ми маємо один обов’язок - захищати нашу Україну, і одну привілею - гинути за неї.
Наш ворог підступний і підлий, він нищить наші святині, вбиває наших людей. Не дивлячись на те, якою тяжкою є криза, ми подолаємо її завдяки нашій сильній вірі, нашій готовності до самопожертви і нашим вмінням.
Ми подолаємо ці тяжкі часи і в цій боротьбі переможемо!
Те, що може зробити вільний Український народ так це те, що кожен хто може боротися - бореться, хто може працювати - працює, і всі разом посвячують себе одній меті - відстояти право на свободу, національну гордість та знищення нашого ворога.
Сила спротиву нашої нації збільшилась на стільки, що її навіть не можливо порівняти з попередньою епохою, і підтримка цієї внутрішньої сили, сили вільного і відчайдушного народу є самим вірним гарантом нашої перемоги.
Ми ще більше зміцнимо нашу силу спротиву, щоб в кінці страшної боротьби, ми поклали на могили наших загинувши героїв вінок з написом: «Ми перемогли».
Ми прокидаємось!
Ми ніколи не зупинимось!
І ніколи не втратимо хоробрості!
І ніколи не втомимось! 
Завдяки нашим зусиллям, 
Нашій мужності, 
Нашій рішучості,
Нашій сміливості та впертості.

Ми переможемо нашого ворога, ми будемо єдині, як ніколи, ми будемо сильні, як ніколи, ми будемо вільні та щасливі.
Слава Україні – Героям слава!
Суспільно-політичний рух "Народна платформа національного становлення України" оголошує про початок створення політичної партії України і про початок реалізації своєї політичної програми.

Ми запрошуємо до лав активістів усіх, кому близька ідеологія сумління, совісті, правди, доброти та процвітання української нації у демократичній країні.

Країна рівних можливостей і рівної відповідальності.

Наш суспільно-політичний рух "Народна платформа національного становлення України" заснований у вересні 2020 року. Його виникнення спричинене історичною потребою докорінних змін у суспільстві та потребою широкої громадської участі у національному становленні України.
Основними завданнями майбутньої партії у найближчій перспективі є:

Наші завдання, цілі і діяльність визнеченні в програмі нашого руху, які стануть основою програми майбутньої партії.

Повний текст проекту ПРОГРАМИ

Кожен охочий, який поділяє принципи та дух нашого руху, який готовий працювати задля майбутнього Української Держави та нашого народу може приєднатись до створення партії та реалізації її політичної програми.

Для активної роботи по розбудові і діяльності партії нам потрібні люди, які хочуть шляхетно служити людям, служити Україні, які здатні доносити інформацію, переконувати, зацікавлювати, мотивувати і надихати.

Ми потрібні Україні і Україна чекає нас.

По всіх питаннях просимо звертатись на нашу пошту: natstanua@gmail.com

або телефонувати на номер: +380 95 280 30 31.


В 2014 році на народному майдані гідності, стоячи на холоді, ми вдихали мороз і надію. Нас було сотні тисяч. Сотні тисяч сердець, які билися в унісон і вірили в великі зміни в нашій рідній Україні. Нам було все одно хто стояв поряд: українець, росіянин, єврей, грузин чи татарин, ми були єдині, ми були могутні, ми були непереможні в нашій боротьбі, ми були незламні в нашій вірі, вірі змінити життя українського народу і зробити державу величною, сильною, справедливою, країною честі, добробуту і процвітання, країною РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І РІВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Основне завдання нашого руху - це зробити «Український національно-соціальний майдан» по всій країні. Майдан процвітання, добробуту, розвитку і справедливості. Наш мудрий український народ знає, що потрібно робити для розвитку і процвітання України, для розвитку економіки та добробуту нації, для майбутнього наших дітей. Завданням нашого руху є розробка програми, яка допоможе організувати, згуртувати, допомогти і захистити наш народ і нашу націю в тяжкій праці національного становлення України.

Соціальний майдан це рух вперед, це майбутнє нашої нації, це розвиток і процвітання, це наша сила і незалежність, наша свобода і наша ПЕРЕМОГА в війні з підлим ворогом, що розриває нашу душу і вириває наші серця, ворог, що знаходиться зовні наших кордонів так і серед нас.

В кожному місті і містечку, в кожному селі і селищі ми повинні створювати передові загони, які будуть оплотом нашої програми національного становлення України, соціального та економічного розвитку, загони які будуть допомагати, будуть захищати, будуть боротися за справедливість і добробут нашого народу.

Ніхто і ніщо не зможе зупинити нас. Наші ідеї будуть шляхетними, може навіть захмарними, та вони можливі до виконання, якщо ми прикладемо нелюдських зусиль, якщо наш дух буде незламний, а віра безмежною.

З року в рік життя все гірше.

З року в рік людських сліз все більше.

Людські серця плачуть мов діти.

Брехня і зрада рвуть на шматки наші душі.

Ми всі разом, весь чесний і порядний Український народ, зробимо все, щоб очистити нашу країну, очистити нашу землю, очистити нашу націю від погані, від нечесті, від ракової пухлини, що з’їдає нас з середини, що затьмарює наш розум і знищує наш характер.

Ми нанесемо нещадного удару по зрадникам, крадіям, злочинцям заради світлого і чистого майбутнього наших нащадків, майбутнього України, майбутнього нашої нації.

Слава Україні - Героям Слава!


Народна платформа національного становлення України. Нацстан. Суспільно-політичний рух  НПНСУ.  Народна партія  Національне становлення України.