Наші представництва в регіонах


ПРЕДСТАВНИЦТВА


Запрошуємо всіх представників доброї волі до співпраці та творення історичних змін в проведенні істинно демократичних перетворень в національному становленні України. Країни величних героїв, людей справедливості і честі, країни добра і миру, совісті і правди.


Наше завдання створити у всіх куточках нашої Держави осередки оплоту економічного, національного, політичного, правового становлення України. ЇЇ розвиток, збагачення, укріплення за рахунок зміцнення віри, духу, характеру нації, її об'єднання заради процвітання, всебічного розвитку, благополуччя кожного громадянина та наших нащадків.


Ми повинні бути об'єднанні непохитною віров в успіх нашої справи, незламним духом для нашої боротьби. Нам потрібні мільйони світлих, захмарних мрій для світу що ми повинні побудувати.


Боротьба буде не з легких, наш ворог, ворог всього чесного, працьовитого народу України, ненаситний ворог нації, зараз сильний, в його руках влада, фінанси, частина економіки. Він готовий на все, він підступний, він підлий, він хитрий і він так просто не віддасть награбоване, не віддасть результати праці, що створено тяжкою працею мільйонів людей і які були безсовісно вкрадені користуючись недолугістю законів, підступною зрадою національних інтересів, підлим обманом народу в величні часи творення нової України, як незалежної Держави з 24 серпня 1991 року.


Для звернення просимо надсилати пропозиції на нашу пошту:  natstanua@gmail.com


Телефон для спілкування : (095) 280-30-31