Допомога прибула на фронт

18 січня 2023
Допомога прибула на фронт

Висловлюю величезну подяку від себе та нашої волонтерської команди ГО «Мій дім Україна» за вашу колосальну підтримку та допомогу. На передодні нового року ми перевезли нашим героям-воїнам відремонтований автомобіль пікап Mitsubishi L200, що був пошкоджений при виконанні бойових завдань (замінили всі колеса, порівняли диски, зробили капітальний ремонт двигуна, встановили новий радіатор, відремонтували кузов та тент, замінили лобове скло, замінили побиті бокові вікна, купили новий акумулятор, замінили масло, провели ремонт і технічне обслуговування кузова). Автомобіль вже працює на нашу перемогу у складі ЗРВ 79 ОДШБр.

За цей час було придбано та відправлено на фронт термобілизна, теплі носки, карімати, миючі засоби, фільтри для води, зимові маскувальні халати та інші необхідні речі та матеріали.

Наши друзі з волонтерської групи “СІТКА ПЕРЕМОГИ” при ВПМУ (Вільна профспілка машиністів України) передали хлопцям,спеціально виготовленні 4 штуки зимових маскувальних сіток та новорічні подарунки з побажаннями здоров’я, сили, непохитного козацького духу та найшвидшої перемоги над ворогом.

Всього було зібрано і витрачено 163024,00 грн.

Наша сердечна подяка за надану фінансову допомогу отриману від представників ТОВ «Лайнекс», ТОВ «Сучасні наукові технології», нашим друзям та знайомим. Це: Вадим Щербінін, Михайло Щукін, Анатолій Кулішенко, Світлана Хомова, Юрій Ковальський, Олександр Прядко, Олексій Гладкий, Володимир Шарлай, Світлана Рахуліна, Вікторія Попел, Ігор Мелешко, Олена Бараннік, Вікторія Ковальова, Світлана Галашко, Ірина Панасенко, Світлана Усачова, Аліна Карпенко, Андрій Щербінін, Юрій Бєсков, Надія Яковлева, Олена Шостко, Олександр Ніколайчук, Людмила Рудницька, Олексій Гладкий, Наталія Остапенко, Олександра Біба, Сергій Колеснік, Борис Антропов, Наталія Авраменко та ще не один десяток наших вірних товаришів.

Дякуємо!!!

Авто для ВСУ

Щербіні Григорій. Авто для ЗСУ

Григорій Щербінін, Микола Карпенко, Михайло Морпіх

Микола Карпенко, Григорій Щербіні привезли ПІКАМ після ремонту на передову

Разом ми сила, разом ми не переможні.

Переможе той хто вірить в перемогу і йде до кінця.

Ми всі одна команда!

Ми – переможці!

Ми – Україна!

Слава Україні

Героям Слава!

Микола Карпенко

Дивіться також