«Ми — Україна» у виконанні Брії Блессінг — американки з українською душею

25 березня 2022
«Ми — Україна» у виконанні Брії Блессінг — американки з українською душею

«Ми — Україна» у виконанні Брії Блессінг — американки з українською душею

Перша авторська пісня написана українською мовою американською українською співачкою в 2014 році.

Наприкінці 1992 року, коли Брії було 13 років, родина разом з нею переїхала до України для місіонерської роботи. В Україні родина Брії мала спочатку їхати в Ялту, але потрапили до Луганська, де вони прожили чотири місяц. У березня 1993 року родина переїхала до Львова. Музичне навчання почала у віці 8 років за класом фортепіано, але через рік кинула. Надалі свої музичні здібності розвивала самостійно, і всі свої успіхи вважає даром від Бога. До 25 років займалася музикою лише́нь у рамках церковної та місіонерської діяльності. Далі почала виступати публічно в одному з львівських джаз-клубів.

Брала активну участь в суспільних музичних та християнських заходах, як Львова, так і України.

Вела активну діяльність у церкві «Живе Слово», яка заснована її батьком.

Разом із сестрами була активною учасницею подій Євромайдану у Львові та Києві, незважаючи на загрозу бути депортованою із забороною в’їзду до України, оскільки брала участь у політичних заходах, маючи іноземне громадянство (США). Брала участь у музичних виступах у зоні АТО на підтримку українських військовослужбовців.

У 2014-му була учасницею проекту «Голос країни» й тобі майже вдалось дійти до прямих ефірів.

У пісні «Ми — Україна» зараз, як ніколи звучать актуальні слова нашої непохиткої єдності, нашої сили, нашої великої віри в нашу перемогу.

2022 рік буде роком наших перемог, роком національного становлення України це третя хвиля нашої визвольної боротьби, найбільша, наймогутніша і вирішальна.

Слава Україні — Героям Слава!

Джерело: mydim.ua